Minik ve sevimli trollerin başından geçen maceraları konu eden animasyon yapım Trolls için ilk fragman paylaşıldı.

90lı yıllarda çocuk olanlar bilir, bir zamanlar ufak troll bebekleri çok meşhur olmuştu. O dönemde her çocuğun elinde olan bu oyuncaklar şimdi sinemada karşımıza çıkacak. DreamWorks Animation tarafından beyaz perdeye taşınan hikayeyi Walt Dohrn ve Mike Mitchell birlikte yönetiyor. İkili özellikle artık herkesin bildiği Shrek ile isimlerini duyurmayı başarmıştı. Şimdilik yapım için resmi bir özet paylaşılmadı. Fakat paylaşılan fragmana bakılırsa Trollere Poppy isminde neşeli bir karakter liderlik ediyor. Şimdiye kadar gerçek bir problemle yüzleşmemiz olan Poppy etrafındaki her şeye rağmen oldukça güzel zaman geçirmeye çabalıyor. Ta ki şimdiye kadar yüzleştikleri en büyük problem ortaya çıkana kadar. Poppy kendisinden pek hoşlanmayan Branch ile iş birliği yapıp sevdiklerini kurtarmaya çabalıyor. İkilinin birbirine zıt kişiliği ortaya keyifli anların çıkmasına neden oluyor.

Trolls’de Can’t Stop the Feeling Şarkısı Da Yer Alıyor

Trolls’ün orijinal versiyonunda ana karakterleri Anna Kendrick ve Justin Timberlake seslendiriyor. Onlara Zooey Deschanel, James Corden, Christine Baranski, Christopher Mintz-Plasse, Gwen Stefani ve Russell Brand gibi ünlü isimler eşlik ediyor. Başrolde yer alan Justin Timberlake’in yakın zamanda piyasaya çıkan Can’t Stop the Feeling şarkısı ilk fragmanda yer alıyor. Neşeli bir tanıtım izlememizi sağlıyor.

Neşeli hikayesiyle ilgi uyandıran animasyon yapım Trolls dünya genelinde ve Türkiye’de 4 Kasım’dan itibaren gösterime başlayacak.