anna kendrick

Bugünlerde tüm ünlü oyuncular birer birer süper kahraman filmlerinde rol alıyor gibi görünüyor. Genellikle komedi filmlerinde yer alan Anna Kendrick de bir kadın kahramana göz dikti.

Sevilen oyuncu yakın zamanda Mike & Dave Need Wedding Dates filmiyle izleyicilerin karşısına çıkacak. Bu yapımın tanıtım çalışmaları sırasında Kendrick’e süper kahramanlarla alakalı bir soru yöneltildi. O da “Erkek kardeşim bana bir Squirrel Girl çizgi romanı gönderdi çünkü bu karakteri canlandırmam gerektiğini düşünüyor. Squirrel Girl neler yapıyor hiç bilmiyorum. Sanırım yarı sincap ve ben de yarı sincap olabilirim.” sözleriyle cevap verdi.

Squirrel Girl Kimdir?

anna kendrick

Marvel kahramanlarından biri olan Squirrel Girl 1992 senesinde yaratıldı. Bu karakter insan üstü bir çevikliğe, algıya ve güce sahip. Kuyruğuyla bir şeyler kavrayabiliyor ve jilet kadar keskin pençeleri var. Bunların yanı sıra diğer sincaplarla da iletişim kurabiliyor. Daha yakın tarihte yaratılan Squirrel Girl pek de popüler bir karakter değil. Bunda ilgi çekici yeteneklerinin olmayışının da önemli bir etkisi var.

Anna Kendrick asıl ismi Doreen Green olan bu karaktere hayat vermek için gerçekten de uygun bir isim olabilir. Kahramanın ilk ortaya çıkışı da Iron Man ile birlikte oluyordu. Squirrel Girl, Tony Stark’ı etkileyecek süper kahraman takımına dahil olmaya çalışıyordu. Kendrick ve Robert Downey Jr. ile birlikte izlenmesi keyifli bir sahne ortaya çıkabilir.

Sizce Anna Kendrick’ten Squirrel Girl olur mu? Ne diyorsunuz?