DC Comics ve WB her ne kadar genel anlamda başarılı filmlerle karşımıza gelemese de Aquaman ve Flash gibi iki başarılı uyarlamayı bizlere sundular. Sırada da Aquaman’in solo filmi var. Peki Jason Momoa bu karakteri nasıl yansıtacak?

Yani Justice League filmini izleyenlerin genel olarak bir fikri olmuştur. Ancak tabii ki orijin filmlerinin havasının daha farklı olduğunu düşünüyorum. Bir de WB ve DC Films ekibinde büyük değişiklikler oldu. Bunun da filme etkisi olmuştur. Tüm bunları bir kenara koyup şahsi bir yorum yaparsam da özellikle Yeni 52 ile okuduğumuz Aquaman’in muazzam olduğunu düşünüyorum. 1940-60 arasında yayınlanan Aquaman çizgi romanlarının tam bir facia olduğunu da söylemek isterim. Neyse. Ortaya çıkan yeni bir söylenti heyecan verici oldu.

The Aquaman Shrine isimli Twitter hesabı, Warner Bros etkinliğinde Aquaman’in filmdeki kostümünün çizgi romanlardaki gibi klasik formunda yani turuncu-yeşil olacağını belirtti. Bu kostümü haberimizin başındaki görselde görebilirsiniz.

Bu habere henüz Warner Bros ya da DC Films cephesinden bir açıklama gelmedi. Ancak, Yeni 52 kostümünün beyaz perdede görmek hoş olabilir. Sizce nasıl olmalı? Jason Momoa’nın Justice League kostümü mü yoksa klasik Aquaman kostümü mü olmalı?