Electronic Arts’ın oyunu Battlefield Hardline’ın Mart ayında yayımlanması beklenen Betrayal ek paketi resmi olarak duyuruldu.

Oyunun resmi sitesinde yapılan açıklamayla, Battlefield Hardline: Betrayal’ın duyurusu yapıldı. Yeni ek paket oyunculara, Alcatraz, Cemetery, Chinatown ve Thin Ice isimlerinde 4 adet yeni harita sunacak. Buna ek olarak, 7 adet yeni silah ve 2 adet yeni araç da ek paketle birlikte gelecek. Ayrıca, yeni görevler ve silah ve üniforma kişiselleştirme modu da Betrayal ek paketiyle birlikte oyunculara sunulacak.

Battlefield Hardline

 

Betrayal ek paketinin dışında, oyuna gelecek güncellemeyle birlikte oyuna 11 tane yeni silah ve yeni sunucu eklenecek. Güncellemeden sonra, Gold Battlepacklerde bulacağın silah lisansları, belirli bir silah sınıfını oynanabilir hale getirebilecek. Yayımlanacak bu güncellemeyle ilgili detaylı bilgiyi  oyunun resmi forumlarında bulabilirsiniz.

Battlefield Hardline’ın yeni ek paketi Betrayal, yeni oyun deneyimi, yeni haritaları ve yeni savaşlarıyla Premium üyeler için Mart 2016’da oynanabilir olacak.