Beauty And The Beast filmi geçtiğimiz günlerde kısa bir tanıtımla ilk kez izleyicilerin karşısına çıktı. Büyük bir kesimin merakla beklediği bu yapımın tanıtımı büyük ilgi gördü.

Yapımcılığını Disney Stüdyolarının üstlendiği bu yeni filmin fragmanı 24 saat içinde 91.8 milyon defa izlendi. Bu da Beauty And The Beast’e ilk gününde tanıtımı en fazla izlenen film unvanını kazandırdı. Bu listenin başında önceden Star Wars: The Force Awakens’şn fragmanı yer alıyordu. O da ilk gününde 88 milyon kez izlenerek büyük bir başarı elde etmişti. Star Wars’u koltuğundan eden bir başka Disney yapımı oldu. Listenin üçüncü sırasında Captain America: Civil War yer alıyor. Onu Avengers: Age of Ultron’un fragmanı takip ediyor. Bu dörtlünün tamamının Disney Stüdyolarına ait işler olması özellikle dikkat çekiyor.

Bildiğiniz gibi Beauty And The Beast daha önce 1991 senesinde animasyon film olarak uyarlanmıştı. Bu animasyon yapım çocuklardan yetişkinlere büyük bir kesimin beğenisini toplamıştı. Şimdi aynı hikaye Bill Condon’un yönetmenliğinde yeniden beyaz perdeye taşınıyor. Filmin başrollerini Emma Watson ve Dan Stevens ikilisi paylaşıyor Onlara Luke Evans, Kevin Kline, Josh Gad, Ewan McGregor, Stanley Tucci, Gugu Mbatha-Raw, Audra McDonald, Ian McKellen ve Emma Thompson gibi ünlü isimlerden oluşan geniş bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

Daha şimdiden büyük bir heyecan yaratmayı başaran Beauty And The Beast’in dünya genelinde 17 Mart 2017’de vizyona girmesi bekleniyor.