Beyonce’nin son albümüne özel olarak çektiği video albüm olarak da adlandırılan Lemonade filmi Türk televizyonunda ilk kez Digiturk ile izleyici karşısına çıkacak.

Dünyaca ünlü şarkıcı ve söz yazarı Beyonce yakın zamanda altıncı stüdyo albümü Lemonade ile sevenlerinin karşısına çıktı. Bu başarılı albümü de 60 dakika süren bir kısa film ile bir manada video albüm haline getirdi. Bu televizyon filmi Amerika’da kablolu televizyon yayıncılığı yapan HBO’da yayımlandı. Kısa sürede çok büyük ilgi gördü. Öyle ki, kanal bu video albümü yeniden ekrana taşıma kararı aldı. Sanatçının her şarkısına ayrı klip çekmek yerine, direkt albümünü videolaştırdığı bu yapım HBO tarafından ödüllere dahi aday gösterilecek.

Yönetmenliğini Beyonce Knowles, Dikayl Rimmasch ve Jonas Akerlund gibi isimlerin üstlendiği yapım dünya genelinde farklı çevrelerden olumlu eleştiriler aldı. Albüm genel olarak kadının kendini tanıma ve yaşanan kötü olaylardan sonra iyileşme dönemini konu ediyor.

Bu ilgi çeken yapım 18 Haziran Cumartesi akşamı saat 22.00’de Türk televizyonunda ilk kez Home&Entertainment’ta ekrana gelecek. Home&Entertainment’ı Digiturk sahipleri 19 numaradlı kanal olarak bulabilir.