black mirror

Ünlü online seç – izle platformu Netflix’in yayıncılığını devraldığı Black Mirror’un üçüncü sezonundan ilk fotoğraflar izleyicilerin beğenisine sunuldu.

İki sezon boyunca ekrana gelen Black Mirror yayın hayatına İngiliz kanalı olan Channel 4’te başlamıştı. Konusuyla dünya genelinde farklı ülkelerden izleyicilerin ilgisini çeken bu yapım ikinci sezonun ardından kanal tarafından iptal edildi. Ancak hayranlar Black Mirror’a sahip çıkmayı tercih etti. Onların bu tavrı da Netflix’in diziyi devralmasıyla sonuçlandı. Online mecra sevilen bu yapımın 12 yeni bölümle devam edeceğini açıklamıştı. Elbette bu haber büyük sevinç uyandırdı.

Oyuncu Kadrosu Dopdolu!

Charlie Brooker yeni bölümlerde yaratıcı olarak görevine devam edecek. Brooker, Annabel Jones ile birlikte yazarlık ve yapımcılık da yapacak. Çekimleri İngiltere’de gerçekleştirilen üçüncü sezon ekim ayında karşımıza çıkacak. Bu bölümlerde Alex Lawther, Bryce Dallas Howard, Alice Eve, James Norton, Michael Kelly, Malachi Kirby, Madeline Brewer, Jerome Flynn ve Kelly MacDonald gibi ünlü isimler rol alacak. Joe Wright (Atonement), Dan Trachtenberg (10 Cloverfield Lane), Jakob Verbruggen (The Fall), Owen Harris (Kill Your Friends) ve James Hawes (Penny Dreadful) başarılı isimler de birer bölümün yönetmenliğini üstlenecek. Üçüncü sezon böylece hem oyuncu kadrosu hem de kamera arkasında çalışacak isimlerle ilgi uyandırmayı başarıyor.

Netflix tarafından yapılan son açıklamaya göre uzun süredir beklenen üçüncü sezon altı bölümden oluşacak. Büyük bir merak yaratan bu bölümler 21 Ekim’den itibaren Netflix üzerinden seyredilebilecek.

black mirror

black mirror

black mirror