Marvel Studios’un merakla beklenen en yeni filmi Black Panther için 3. uzun tanıtım yayınlandı. Black Panther yani kralın kendisine karşı koyanlar başarılı olabilecek mi?

Captain America: Ciwil War’da yaşananları hepimiz hatırlarız. Filmin sonunda da zaten Wakanda’ya gidiyorduk. Bu filmde de T’Challa’nın krallık macerasına tanıklık edeceğiz. Wakanda’ya dönüp babasının görevini devralmaya hazırlanan kahramanımız pek çok sorunla karşılaşıyor. Ortaya çıkan yeni biri onun sınırlarını zoralamasına neden oluyor. Üstelik bu kişinin yarattığı problemler sadece Wakanda’nın değil dünyanın geleceğini tehlikeye atıyor. Savaşa hazır mısınız?

Fragmanı haberimizin sonunda izleyebilir, Black Panther hakkında detaylı bilgi almak için de bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Black Panther karakterine bir kez daha Chadwick Boseman hayat veriyor. Ona solo macerasında Michael B. Jordan, Lupita Nyong’o, Danai Gurira , Martin Freeman, Daniel Kaluuya, Angela Bassett, Forest Whitaker ve Andy Serkis gibi isimler eşlik ediyor.

Black Panther’in 9 Şubat 2018’de ülkemizde sinemalarda olacak.