Merakla beklenen Bleach live action filmi için kısa bir tanıtım yayınlandı. 15 yılın ardından sona eren Bleach, live action filmi ile hayranlarını mutlu edebilecek mi?

Geçtiğimiz Ağustos ayında Bleach mangası büyük bir hayal kırıklığı ile sona ermişti. Ancak, Tite Kubo manganın bitişiyle birlikte live action filminin yapılacağını söyleyerek biraz olsun morallerimizi düzeltmişti. Neredeyse 1 yıldız sessizliğini koruyan Bleach live action filminin ilk kısa tanıtımı çıktı. Tam bir fragman olmasa da bu 20 saniyelik kısa videoda animeden aşina olduğumuz sahneyi görme şansı elde ediyoruz.

Tite Kubo ilk olarak Bleach mangasına Weekly Shonen Jump dergisinde 2001 yılında başlamıştı. 15 yıldır yayınlanan manga 22 Ağustos’ta, 74. sayısıyla birlikte de sona ermişti. Ünlü manga serisi aynı zamanda 2004-2012 yılları arasında 366 bölüm süren anime adaptasyonuyla da karşımıza gelmişti. Şimdi de live action filmini izleyeceğiz.

Shueisha Weekly Shonen Jump dergisinde de resmi duyurusu yapılan live action filminde Sota Fukushi, Ichigo Kurasaki’yi canlandıracak. Filmin yönetmen koltuğunda ise Shinsuke Sato oturacak. Filmin 2018 yılı yaz aylarında çıkacağı duyuruldu.