Bleach: Brave Souls oyunu için yayınlanan yeni bir reklamda ilginç bir detay dikkatleri çekti. Yetişkin Hitsugaya bankai açmış bir halde karşımızda duruyordu!

Büyük bir tartışmayla ve pek de tatmin edici olmayan bir şekilde Bleach’in mangası sona erdi. Ancak, yine de en ufak haber kırıntısı ve gelişme bile bizi heyecanlandırmayı başarıyor. Tite Kubo ne yaptın bize böyle?! Ancak, ortaya çıkan bu yeni görsel gerçekten de insanı şaşırtan ve heyecanlandıran cinsten!

Bleach’in her zaman öfkeli, ancak öfkesinin büyüklüğünün aksine cüsse olarak ufak kaptanı Tōshirō Hitsugaya’yı hepimiz hatırlarız. Hatta (ben dahil) bazılarımız için favori karakterler arasında en yukarılarda bulunur. Peki onun yetişkin halini hiç merak ettiniz mi? Ya da daha doğru bir ifadeyle, yetişkin Hitsugaya’nın bankaisi nasıl olurdu acaba?

Bleach: Brave Souls oyununda bu soru cevaplanıyor. Popüler mobil oyunda yakında Toshiro Hitsugaya’nın yetişkin ve tam güçteki halini göreceğiz! Brave Souls oyununda hem manganın final arcı anlatılacak hem de hikaye bittikten sonra karakterlere neler olduğu bizlere gösterilecek. Bu güncellemenin ay sonuna doğru gelmesi bekleniyor.

Yetişkin Hitsugaya