Birleşik Krallık’ta ekrana gelen Britain’s Got Talent programı geçtiğimiz günlerde renki anları ekrana taşıdı. Star Wars filmlerini sevenlerin yakından tanıdığı Stormtrooperlar popüler şarkılar eşliğinde dans etti.

Britain’s Got Talent, Türkiye’de Yetenek Sizsiniz Türkiye ismiyle ekrana geliyor. Aynı formatta farklı yeteneklere sahip insanlar jüri karşısına çıkıyor. Beğenilmeleri durumunda bir üst tura çıkmaya hak kazanıyorlar. Birleşik Krallık’ın ilgi gören programlarından biri olan Britain’s Got Talent yakın zamanda eğlenceli anlara ev sahipliği yaptı.

İsmi Boogie Storm olan dans grubu önce sessizce sahneye çıkıyor. Diğer yarışmacıların aksine konuşup kendilerini tanıtmayı reddediyorlar. Böylece hızla performansa geçiş yapıyorlar. En başta Star Wars filmlerindeki The Imperial March ile sahneye çıkıyorlar. Ardından Fleur East’in Sax, Silento’nun Watch Me (Whip/Nae Nae), Psy’nin Gangnam Style ve Beyoncé’nin Single Ladies şarkıları eşliğinde dans ediyorlar. İzleyiciler de jüri de onları hayran bakışlarla izliyor.

Elbette bu başarılı ekip finale çıkmaya hak kazanıyor. Onların finalde nasıl bir performans sergileyeceği daha şimdiden merak yaratmayı başardı.