Ünlü yönetmen Woody Allen’ın yeni projesi Café Society için ilk tanıtım izleyicilerle paylaşıldı.

Özellikle yıldız oyuncuları bir araya getirmesiyle dikkat çeken bu yapım 1930larda geçiyor. Başrolde son olarak Batman v Superman: Dawn of Justice filminde izlediğimiz Jesse Eisenberg’i görüyoruz. Genç oyuncu bu sefer karşımıza Bobby karakteriyle çıkıyor. Tinseltown’da tutunmaya çalışan Bobby, güçlü bir adam olan amcası tarafından destekleniyor. O da bu sayede biraz şaibeli görünen bir gece kulübü işiyle ilgilenmeye başlıyor. Farklı bir hayata ayak uydurmaya çalışırken aşk hayatı da onu zorlayan faktörlerden biri oluyor. Bir yandan amcasının asistanıyla bir yandan da sosyetenin güzel isimlerinden biriyle yakınlaşıyor. Onun bu karmaşık ilişkileri işleri daha zorlu hale sokuyor.

Bu ilgi çekici yapımda Jesse Eisenberg’e Steve Carell, Kristen Stewart, Blake Lively, Anna Camp, Jeannie Berlin, Parker Posey, Corey Stoll ve Ken Stott gibi isimler eşlik ediyor.

Merakla beklenen bu yapımın ilk gösterimi 11 Mayıs’ta Cannes Film Festivali’nde gerçekleştirilecek. Film ardından online seç – izle platformlarında izleyici karşısına çıkacak.