Captain America: Civil War’un sinema uyarlamasının ardından Japon anime sanatçısı bu sefer de anime uyarlamasını bizlere sundu.

Japon anime sanatçısı ve yapımcı firması Bin1 Production, Captain America: Civil War filmini sahne sahne ele almış ve gerçekten etkileyici bir çalışma ortaya çıkmış. Ancak, ufak bir bilgi vermek istiyorum burada. Tüm karakterlerin cinsiyeti kadın olarak değiştirilmiş durumda. Bunun sebebi ise Japonya’daki iDOLM@STER serisinin promosyonuyla ilgili olması. Bu konuya çok takılmayalım bence.

Filmden alınan kareleri tek tek anime olarak yeniden tasarlayan Japon artist çok başarılı bir sonuç ortaya çıkarmış ve bu kareleri gördükten sonra aklımda tek bir düşünce oluştu: Captain America: Civil War anime olarak da yayımlanmalı!

Sizi bu harika çalışmayla başbaşa bırakalım.
Captain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War AnimeCaptain America: Civil War Anime