Merakla beklenen Captain America: Civil War filminin vizyona girmesine az bir zaman kaldı. 6 Mayıs’a geri sayım devam ederken filmin en fazla ilgi çeken karakteri Spider-Man olmaya devam ediyor.

Yakın zamanda internete düşen bir videoda Tom Holland’ın canlandırdığı Spider-Man’in sahneleri yer alıyor. Bu sebeple baştan uyarıyoruz, eğer Captain America: Civil War filmine dair keyif kaçırıcı detaylar (spoiler) öğrenmek istemiyorsanız, videodan uzak durun.

Videoda Peter Parker ile Tony Stark’in ilk konuşması, Spider-Man’in kahramanların mücadelesine dahil olması, Captain America ile Spidey arasındaki New York konuşması ve Spider-Man ile Falcon arasındaki mücadele görünüyor. Aynı zamanda Peter Parker’in Burkcy Barnes’in metal koluna verdiği tepki de burada tam olarak yer alıyor. Aynı zamanda Ant-Man’e dair bir sürpriz de bu video ile ortaya çıkıyor.

Çizgi roman sevenlerin heyecanla beklediği filmin başrollerini Chris Evans ve Robert Downey Jr. paylaşıyor. Onlara Sebastian Stan, Scarlett Johansson, Anthony Mackie, Jeremy Renner, Elizabeth Olsen, Paul Rudd, Paul Bettany, Tom Holland, Martin Freeman, Emily VanCamp ve Daniel Brühl gibi ünlü isimler eşlik ediyor.

Bizlere büyük bir macera vaat eden Captain America: Civil War filmi ülkemizde 6 Mayıs’ta vizyona girecek.