Captain America: Steve Rogers #1

Geçtiğimiz haftadan beri büyük tartışmalara sebep olan Marvel’ın Captain America: Steve Rogers çizgi romanının ilk sayısında, Cap’in Hydra ajanı olduğunu öğrenmiştik.

Her ne kadar çizgi roman dünyasında büyük tartışmalara yol açsa ve hayranların çoğu tarafından bu hikaye akışı yadırganıp, kötülense de, son haberlere göre Captain America: Steve Rogers #1 ikinci baskıya hazırlanıyormuş!

Comicbook.com’un haberine göre, yayına hazırlanan bu ikinci baskıda kapak sayfasındaki harf fontlarının değişmesi yanında, önceki varyantın yenilenmesi ve de tamamen yeni bir varyant kapakla birlikte, toplamda 3 yeni kapak bu baskıda karşımızda olacak.

Marvel’ın pazarlama ve satıştan sorumlu Başkan Yardımcısı David Gabriel, Steve Rogers’ın Hydra ajanı olmasıyla ilgili olarak “Son ana kadar hikayedeki bu değişikliği saklamak gerçekten zor oldu. Bu değişikliğin ortaya çıkmasının ardından da, tüm dünyanın bu akıma kapılmasını izlemek gerçekten çok heyecan vericiydi. Satışlar tam anlamıyla patladı ve zaten fazla basıldığı halde, ilk sayı anında tükendi. Şimdi de yeni varyant kapaklarla ikinci baskıyı hazırlıyoruz.” dedi.

Captain America: Steve Rogers #1’in ikinci baskısı 6 Temmuz’da satışa sunulacak.