Captain Tsubasa Geri Dönüyor, Hem de Yepyeni Bir Şekilde

Captain Tsubasa yeni animeCaptain Tsubasa yeni animeCaptain Tsubasa yeni animeCaptain Tsubasa yeni animeCaptain Tsubasa yeni animeCaptain Tsubasa yeni animeCaptain Tsubasa yeni anime

Bir neslin beraber büyüdüğü Captain Tsubasa yeniden aramıza dönmeye hazırlanıyor. Aynı hikayeler sıfırdan yeniden anlatılacak!

Geçtiğimiz günlerde yapılan duyuruyla öğrendik ki Yoichi Takahashi’nin Captain Tsubasa mangası bir kez daha anime serisine uyarlanıyor. Nisan 2018’de yayınlanacak bu anime, o klasik hikayeyi en baştan yeniden anlatacak.

11 yaşındaki Tsubasa Ozora’nın hikayesini anlatan bu manga ilk olarak 1981 yılında yayınlanmıştı. 1988 yılına kadar düzenli olarak okunan Captain Tsubasa’nın bu hikayesi animeye de uyarlanmıştı. Animeye ek olarak başka spin-off manga serileri, yeni animeler, filmler ve oyunlara da ilham kaynağı olan bu seri ülkemizde de 90’lı yıllarda televizyonlarda yayınlanmıştı.

1990’lar nesline büyük bir damga vuran ve futbolu sevdiren bu serinin en azından benim yaş grubumdakiler için yerinin çok farklı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Bu efsaneyi şimdi bir kez yeni görüntülerle izlemenin de harika olacağına inanıyorum.