daredevil

Netflix’te ekrana gelen ve Marvel çizgi romanlarından uyarlanan Daredevil’ın televizyon macerasına devam edeceği kesinleşti.

Her sene merakla beklenen San Diego Comic Con, 2016 senesi etkinlikleri 21 Temmuz perşembe günü başladı. Marvel yapımlarından Luke Cage dizisinin ekibi de hayranların karşısına çıktı. Burada Netflix’te yayımlanan diğer Marvel dizilerine dair sevindirici açıklamalar yapıldı. Bunlardan bir tanesi de Daredevil dizisinin akıbeti oldu.

Jeph Loeb Açıkladı

Drew Goddard tarafından yaratılan ve büyük ilgi gören dizinin üçüncü sezon onayı aldığı açıklandı. Bu duyuruyu Marvel projelerinde yapımcı olarak görev yapan Jeph Loeb duyurdu. Müjdeli haberi “Eğer Daredevil’i seviyorsanız, üçüncü sezonda daha fazlasını göreceksiniz.” sözleriyle verdi. Bunun yanı sıra bir de üçüncü sezon teaseri izleyicilerle paylaşıldı. Burada Hell’s Kitchen ve üçüncü sezona odaklanılıyor. Yeni sezondan herhangi bir görüntü yer almıyor.

Bu sene ikinci sezonu ekrana gelen Daredavil’ın başrolünde Charlie Cox yer alıyor. Ona Vincent D’Onofrio, Deborah Ann Woll, Elden Henson, Royce Johnson ve Jon Bernthal gibi sevilen oyuncular eşlik ediyor.

Daredevil üçüncü sezonuyla 2017 senesinde karşımıza gelecek.