Deadpool filminin yıldızı Ryan Reynolds, ikinci filmin senaryosunun yazıldığını söyledi!

Deadpool’un başrol oyuncusu ve yapımcılarından biri olan Ryan Reynolds, Empire için verdiği röportajda Deadpool’un ikinci filminin senaryosunun üzerinde çalıştıklarını hatta baya yol aldıklarını söyledi. Eh, ilk filmin gişedeki başarısından sonra Fox’un Deadpool 2’ye onay vermemesi şaşırtıcı olurdu.

Röportajda Reynolds, Deadpool filminin senaryosunda yapmak zorunda kaldıkları değişikliklerden de bahsetti. Filmin ilk senaryosuna Taskmaster’ın da dahil olduğunu ancak çok pahalı olduğu için filmden çıkardıklarını, Taskmaster’a ek olarak, Hugh Jackman’ı ve de daha bir çok cameonun filme dahil olmasını istediklerini ancak durumun Fox açısından çok büyük karışıklık yarattığı için vazgeçmek zorunda kaldıklarını belirtti.

Deadpool’un senaryosunun yazılması sırasında bir çok zorluk yaşadıklarını ve özellikle X-Men karakterlerinin dahil edilmesiyle ilgili olarak stüdyonun her şeye çok pahalı dediğini de belirten Reynolds, en sonunda Negasonic Teenage Wardhead olsun dediklerini ve herkesin “Negasonic.. Ne?” tepkisini verdiğini söyledi.

Filmdeki repliği de sanırım hepimiz hatırlıyoruz.