2016 senesinin hit filmlerinden biri olan Deadpool için sonunda Honest Trailer videosu paylaşıldı.

Bildiğiniz gibi Youtube üzerinden içerik paylaşan ScreenJunkies, Honest Trailer formatında videolar üretiyor. Genellikle ilgi gören filmlere ve ara sıra da popüler dizilere dürüst fragmanlar hazırlıyorlar. Bu videolar gerçekten bir fragman formatında oluyor ancak isminden anlayacağınız gibi genelde bu tanıtımlarda yer almayan gerçek detaylara ve kelime şakalarına yer veriliyor.

Takipçilerin büyük talibi ardından sonunda Deadpool’a da bir Honest Trailer videosu geldi. Üstelik bu çalışmayı diğerlerinden ayıran güzel bir detay var: Ryan Reynolds videoda Deadpool olarak seslendirme yapıyor, filme dair yorum ve eleştirilere cevap veriyor. Bazen benzetmeleri beğenmiyor, bazen o da üst ses ile birlikte eğleniyor. Ancak eksikleri dile getirildiğinde bundan pek hoşlanmıyor.

Dünya genelinde elde ettiği gişe hasılatı ile 20th Century Fox stüdyosunun yüzünü güldüren Deadpool, +18 süper kahraman filmlerinin de yolunu açmış oldu. Wolverine 3 filminin de bu sayede Rated R olacağı açıklandı.

Başarılı yapımın yönetmen koltuğunda Tim Miller oturuyordu. Kahramanımıza Ryan Reynolds hayat verirken filmde ona Morena Baccarin, Gina Carano, Ed Skrein, T.J. Miller, Rachel Sheen, Taylor Hickson, Andre Tricoteux ve Brianna Hildebrand gibi isimler eşlik etti. Marvel çizgi romanlarından uyarlanan Deadpool gişede elde ettiği büyük başarının ardından bir devam filmini de garantilemiş oldu. Şimdilik ikinci filmin ne zaman vizyona gireceği bilinmiyor.