12 Şubat‘ta vizyona girecek Deadpool, kahramanımız için bir son olmayacak. Fox, daha şimdiden ikinci film üzerinde çalışıyor.


Marvel çizgi romanlarından beyaz perdeye uyarlanan Deadpool, daha vizyona girmeden olumlu tepkiler almaya başladı. Eleştirmenlerin olumlu yorumları, hayranların filme dair büyük heyecanı ile birlikte Fox‘un devam projesinin iş yapacağına güveni tam. Bu sebeple de ikinci film için çalışmalar başladı bile.

The Hollywood Reporter‘ın haberine göre Deadpool‘un senaryosunu kaleme alan Rhett Reese ve Paul Wernick, ikinci filmde de göre yapacak. Ancak ilk filmin yönetmeni Tim Miller‘ın stüdyoyla devam eden bir anlaşması bulunmuyor. Yine de Fox, başarılı elde eden bu ekibi bozmak niyetinde değil. Bu sebeple Miller‘ı ikinci film için ikna etmek istedikleri söyleniyor.

Elbette kahramanımıza hayat veren Ryan Reynolds da projeye dahil olacak. Uzunca bir süre bu filmi hayata geçirilmesi için mücadele eden oyuncu, bundan sonra hayat vermek istediği tek kahramanın Deadpool olduğunu açıklamıştı.

Fox stüdyolarının henüz kısıtlı şekilde gösterime giren filme bu denli güveniyor olması hayranların daha da heyecanlanmasına neden oluyor. Hatırlatmamıza gerek yok ancak Deadpool ülkemizde 12 Şubat‘ta vizyona girecek. Merakla beklenen filmde Ryan Reynolds‘ın yanı sıra Morena Baccarin, Gina Carano, Ed Skrein, T.J. Miller, Rachel Sheen Stefan Kapicic ve Isaac C. Singleton Jr. gibi isimler rol alıyor.