Deniz Private Cinecity Trio

Ilık yaz gecelerinde yıldızların altında keyifli anlar yaşamak isteyenleri Deniz Private Cinecity Trio Açık Hava Sineması’na davet ediyoruz.

Sinemaseverler bu hafta özellikle bilim kurgu, aksiyon ve romantik-dram türlerinde iddialı filmler bekliyor. Dünyayı istila etmeye karar veren uzaylılara karşı kahramanların verdiği mücadeleyi anlatan Independence Day: Resurgence, ön gösterimi ile aksiyon dolu bir geceye davet ederken, Me Before You ise, sinemaseverleri aşka sürüklüyor.

Rahat ve keyifli ortamıyla her sene Haziran ayından Eylül ayına kadar beyaz perde tutkunlarını ağırlayan Deniz Private Cinecity Trio Açık Hava Sineması’nda, bu hafta yine birbirinden iddialı filmlerin gösterimi yapılıyor.

Aşka olan inancını kaybedenler, dram – romantik türdeki Me Before You ile yeniden hayat buluyor. Independence Day: Resurgence ise, ön gösterimi ile bilimkurgu ve aksiyon tutkunlarını bekliyor.

Deniz Private Cinecity Trio Açık Hava Sineması Programı

19 Haziran Pazar 21.30 Me Before You

22 Haziran Çarşamba 21.30 Independence Day: Resurgence (Ön gösterim)

Açık havada 3 boyutlu sinema

3 boyutlu açık hava sinema özelliği ile sinemaseverler arasında yeri ayrı olan Deniz Private Cinecity çarşamba, cuma ve pazar akşamları saat 21.30’u gösterdiğinde, birbirinden heyecanlı ve romantik filmler, son teknoloji ses sistemi ve yüksek görüntü kalitesiyle sinemaseverleri bekliyor.

Açık havada 3 boyutlu sinema ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren Deniz Private Cinecity Trio, her sene Eylül ayına kadar, havuz başında rahat minderlere ve şezlonglara uzanarak sinema keyfi yapmak isteyenlerin gözdesi oluyor.

Deniz Private Cinecity Trio Açık Hava Sineması’nın programına www.acikhavasinemasi.com adresinden ulaşabilirsiniz.