Merakla beklenen Marvel filmlerinden Doctor Strange son zamanlarda setten paylaşılan fotoğraflar sebebiyle büyük bir ilginin odağı olmuştu. Şimdi de filmden ilk tanıtımın Jimmy Kimmel Live! programı aracılığıyla yayımlanacağı ortaya çıktı.

Bilindiği gibi ünlü komedyen Jimmy Kimmel uzunca bir zamandır Amerikan kanallarından ABC’de Jimmy Kimmel Live! programını sunuyor. ABC kanalı aynı zamanda Agents of SHIELD ve Agent Carter gibi Marvel çizgi romanlarından uyarlanan yapımlara ev sahipliği yapıyor. Bu da Marvel ve ABC kanalının Disney grubuna ait olmasından kaynaklanıyor.

Uzunca zamandır heyecanla beklenen Captain America: Civil War filminden önce Jimmy Kimmel Live! programı bir hafta boyunca bir sürü Marvel kahramanını ağırlayacak. The Wrap’in haberine göre Doctor Strange filminin ilk fragmanı da bu süreçte gün yüzüne çıkacak.

11 Nisan’da #TeamCap’te yer alan Chris Evans, Sebastian Stan, Anthony Mackie, and Paul Rudd izleyici karşısına çıkacak. Onu 12 Nisan’da Doctor Strange filminin başrolünde yer alan Benedict Cumberbatch izleyecek. Fragman da bu yayında paylaşılacak. Clark Gregg de Agents of S.H.I.E.L.D adına orada olacak. 13 Nisan’da #TeamIronMan ekibi Robert Downey Jr., Don Cheadle, Emily Van Camp, Chadwick Boseman ve Paul Bettany’yi programda göreceğiz. 14 Nisan’da The Huntsman: Winter’s War ve Thor filmleriyle tanınan Chris Hemsworth ekranlarda olacak.

Sherlock dizisiyle tanınan Benedict Cumberbatch, çizgi roman uyarlaması Doctor Strange ile beyaz perdeye dönüyor. Filmde ona Tilda Swinton, Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams, Mads Mikkelsen gibi isimler eşlik ediyor. Doctor Strange’in 4 Kasım 2016’da vizyona girmesi bekleniyor.