Doctor Strange özet

Stitch Kingdom’ın haberine göre, Marvel Studios, MCU’in bir sonraki filmi Doctor Strange için yeni bir özet yayımladı. Yayımlanan bu yeni özetle Stephen Strange’in hikayesini ve güçlerinin bir açıklamasını görüyoruz. İlgili özeti aşağıda bulabilirsiniz.

“Marvel’ın Doctor Strange filmi, yetenekli beyin cerrahı Doctor Stephen Strange’in hikayesini anlatıyor. Stephen Strange’in yaşadığı trajik araba kazasının ardından, egosunu bir kenara koymalı ve mistisizm ve alternatif boyutların gizli dünyasını öğrenmelidir. New York’u Greenwich Köyü’nde yaşayan Doctor Strange, yaşadığımız dünya ve diğer alternatif dünyalar arasında bir aracı olarak, güçlerini dünyayı korumak için kullanmalıdır.”

Marvel Sinematik Evreni’nin (MCU) 14.ü filmi olan Doctor Strange, mistisizm ve büyüyü konu almasından dolayı hayranlarında heyecanlı bir bekleyiş hissi yaratmayı şimdiden başardı. Filmimiz, Birleşik Krallık’ta bulunan Longcross Stüdyoları’nda çekildi. Ancak, sahnelerin bir kısmı da Nepal, Londra ve New York da çekildi.

Sherlock dizisiyle tanınan Benedict Cumberbatch, çizgi roman uyarlaması Doctor Strange ile beyaz perdeye dönüyor. Filmde ona Tilda Swinton, Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams, Mads Mikkelsen gibi isimler eşlik ediyor. Doctor Strange’in 4 Kasım 2016’da vizyona girmesi bekleniyor.