doctor strange

Önümüzdeki aylarda vizyona girecek olan Doctor Strange filminden yepyeni fotoğraflar izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Bildiğiniz gibi bu yapım Marvel çizgi romanlarından uyarlanıyor. Yönetmen koltuğunda Scott Derrickson oturuyor. Stephen Strange rolünü sevilen oyuncu Benedict Cumberbatch üstleniyor. Cumberbatch, BBC’nin Sherlock dizisiyle tanındı. Ardından The Imitation Game, Star Trek Into Darkness, 12 Years a Slave ve Black Mass gibi filmlerde yer aldı. Böylece ününe ün katmayı başardı. Bu yapımlardan kısa bir süre sonra Doctor Strange filminde rol alacağı iddiaları ortaya atıldı. Başta taraflar tarafından kabul edilmese de, ardından imzalanan anlaşma ile durum resmiyet kazandı.

Ünlü oyuncu çekimleri tamamlanan filmde Doktor Stephen Strange karakterine hayat veriyor. Ona Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams, Michael Stuhlbarg, Mads Mikkelsen ve Tilda Swinton gibi isimler de eşlik ediyor.

Doctor Strange’in Konusu Nedir?

Marvel Sinematik Evreni’nin bir parçası olacak yapımda Stephen Strange’in ilgi uyandıran hikayesi anlatılıyor. Filmde başarılı bir beyin cerrahı olarak kariyer yapan Doktor Stephen Strange’in hayatı yaşadığı korkunç bir kazanın ardından alt üst oluyor. Kahramanımız artık istediği gibi kullanamadığı ellerini tedavi etmek istiyor. Bu arzusu sonucunda da Ancient One ile tanışıyor. Bu güçlü isim onu alternatif boyutların ve büyünün yer aldığı farklı bir dünyaya sürüklüyor.

Hepimizin merakla beklediği Doctor Strange dünya genelinde 4 Kasım 2016’da vizyona girecek. Yapımdan paylaşılan yeni fotoğrafların tamamını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

doctor strange

doctor strange

doctor strange

doctor strange

doctor strange

doctor strange

doctor strange

doctor strange

doctor strange