Teen Wolf ile tanıdığımız Dylan O’Brien‘ın The Maze Runner macerası sona eriyor. Uzun zamandır beklenen The Maze Runner: Death Cure filmi için ilk fragman gün yüzüne çıktı.

James Dashner‘ın kitap serisinden uyarlanan The Maze Runner geçmişlerini hatırlamayan ve bir deney için bir araya getirilen gençlerin macerasını konu ediyor. Labirent olarak adlandırılan alandan kaçan gençler bir türlü istedikleri cevaplara ulaşamamıştı. Görünen o ki bu cevaplar finalde ortaya çıkacak.

Flare ismi verilen hastalığa yakalanan gençler bir tedavi bulma umuduyla geri dönüyor. Fakat bu sefer karşılaştıkları en ölümcül labirenti aşmaları gerekiyor. Hayatta kalmayı başaranlar ise ya tedaviyi ya da sorularının yanıtlarını alabilecek.

Wes Ball’un yönettiği filmin başrolünde Dylan O’Brien’ı görüyoruz. Yan rollerde ise Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster, Dexter Darden, Nathalie Emmanuel, Giancarlo Esposito, Aidan Gillen yer alıyor.

Türkçe ismi Labirent: Son İsyan olan filmi 26 Ocak’tan itibaren seyredebileceğiz. Filmin ilk fragmanını haberimizin sonunda bulabilirsiniz.