12 Şubat’ta vizyona giren Deadpool’u izlediniz mi? Peki filmden çıktıktan sonra aklınızda neler kaldı? Unutamadığınız replikler var mı?

Deadpool gelecek, geliyor derken sonunda gösterime girdi ve hepimiz büyük bir heyecanla sinemalara koştuk! Film iyiydi kötüydü diye konuşmak istemiyorum (ama iyiydi bayağı). Sadece filmi izledikten sonra neler zihninizde yer etti diye sormak istiyorum. Deadpool filminin en akılda kalıcı, etkileyici repliklerden beş tanesini sizler için seçtik. Yalnız baştan uyarıyoruz eğer filmi henüz izlemediyseniz yazının devamında keyif kaçırıcı detaylar olabilir.

Deadpool Film

Ajax: Senin kapatma tuşun var mı?
Wade Wilson: Prostatın tam yanında, bir saniye, yoksa o açma tuşu muydu?

Deadpool Film

Weasel: Korkunç görünüyorsun. Bir avodakonun daha eski bir avokado ile seks yapmış hali gibisin.
Wade Wilson: Teşekkür ederim.

Deadpool Film

Deadpool: Peki sen kimsin?
Negasonic Teenage Warhead: Negasonic Teenage Wardhead.
Deadpool: Negasonic Teen- bu ne laan?! Duyduğum en süper isim!

Deadpool Film

Deadpool: (Blind Al hakkında) O benim için Batman’in Robin’i gibi. Sadece yaşlı, zenci, kör ve bana aşık. Yani aslında Robin’in Batman’e de aşık olduğuna eminim.

Deadpool Film

Deadpool: (Ellerini kaldırarak) DURUN! Neden kırmızı bir kostüm giydiğimi merak ediyor olabilirsiniz. Nedeni ise, kötü adamlar beni kanarken görmesin diye. (Sol taraftaki silahlı adamı işaret ederek). Bu işte benim gibi düşünüyor… Kahverengi pantolon giymiş!