Enrique Iglesias

Türkiye’nin ilk EXPO’su “EXPO 2016 Antalya”, dünyaca ünlü yıldızları ağırlamaya devam ediyor! Latin Pop’un kralı Enrique Iglesias, en sevilen şarkıları ve büyüleyici dans şovları ile 16 Ağustos gecesi Antalya’da olacak. İzleyicilere unutulmaz bir gece yaşatacak.

Enrique Iglesias Türkiye’de!

EXPO 2016 Antalya’nın Ağustos ayındaki ikinci konuğu Enrique Iglesias olacak. Ünlü şarkıcı dünya çapında toplamda 137 milyondan fazla albüm satış rakamlarına ulaştı. Bu sebeple de Latin Pop’un kralı olarak anılıyor. 20 yaşında kendi adını taşıyan ilk albümü ve hemen ardından çıkardığı ‘Vivir’ ile on milyondan fazla kişiye ulaştı. Ardından Grammy’nin ‘En İyi Latin Pop Sanatçısı’ seçilerek müzik dünyasına muhteşem bir giriş yaptı. Iglesias, günümüze kadar piyasaya sunulan 13 albümü ile 116 Platin Plak ve 227 Altın Plak ödülü kazandı. Böylece milyonların sevgilisi olmayı başardı. Müzik kariyerinin yanı sıra aktör, prodüktör ve besteci kimliği ile de başarılı işlere imza atan İspanyol sanatçı, 16 Ağustos Salı günü Kır Aktivite Alanı’nda saat 22.00’de başlayacak konseri ile en sevilen şarkılarını Antalyalılar için söyleyecek.

EXPO 2016 Antalya, sürpriz konserler, sergiler, uluslararası sempozyumlar, çocuk kongreleri, sahne sanatları ile kentin sosyal ve kültürel hayatına renk katmaya devam ediyor.