Sinemanın en uzun soluklu serilerinden biri olan Fast & Furious sekizinci filmle yola devam etmeye hazırlanıyor. Furius 7’nin gişede oldukça büyük bir başarı elde etmesiyle birlikte seriye devam kararı alınmıştı. Yeni yapıma dahil olan ilk isimlerden biri de Charlize Theron olmuştu. Bu önemli gelişme geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu. Sonunda yapımdan ilk fotoğraf da izleyicilerle paylaşıldı.

Kısaca Fast 8 ismiyle anılan yapımın yönetmen koltuğunda F. Gary Gray oturuyor. Senaryoyu ise Chris Morgan kaleme alıyor. Peki bu yeni filmde hangi yıldız oyuncuları izleme fırsatı yakalayacağız? Filmin kadrosunda Dwayne Johnson, Jason Statham, Eva Mendes, Vin Diesel, Kurt Russell, Michelle Rodriguez, Nathalie Emmanuel, Kristofer Hivju, Scott Eastwood, Ludacris, Marko Caka ve Celestino Cornielle gibi isimler yer alıyor. Tüm bu oyunculara Mad Max: Fury Road filminde seyrettiğimiz Charlize Theron da dahil oluyor. Onu bu sefer serinin kötüsü olarak göreceğimiz aylar önce açıklanmıştı. Ancak henüz ne ismini ne de amaçlarını bilmiyoruz.Paylaşılan fotoğrafta da bu karakteri ilk kez görme fırsatı elde ediyoruz. Uzun sarı saçları, Metallica tişörtü ve silah satan bir dükkana adım atıyor oluşu karaktere dair bir sürü ipucu veriyor gibi görünüyor. Şimdilik ona dair bildiklerimiz de bu fotoğraftaki detaylarla sınırlı kalıyor.

Fast & Furious 8’in dünya genelinde 14 Nisan 2017’de vizyona girmesi bekleniyor. O zamana kadar filmdeki karakterler ve hikaye akışlarına dair daha detaylı bilgi sahibi olacağımızı umuyoruz.