Hepimizin Bizim Ev ismiyle hatırladığı Full House ekrana geri dönüyor. Artık ismi Fuller House olan dizinin yeni bölümleri için uzun bir tanıtım paylaşıldı.

90lı yıllara damgasını vuran Full House, Netflix aracılığıyla hayatlarımıza geri dönüyor. Amerika‘da 1987-1995 seneleri arasında ekrana gelen dizi hikayeye yıllar sonra devam ediyor. Bu yılın merakla beklenen işlerinden biri olan Fuller House‘da yakın zaman önce dul kalan D.J. Tanner-Fuller, tek başına üç çocuğuna bakma konusunda sıkıntı yaşıyor. Kimmy ve Stephanie de zor durumdaki D.J.‘in yardımına koşuyor. Bekar anneler, tıpkı orijinal dizide olduğu gibi bir araya gelip birbirlerine destek oluyor. Hikaye yine San Francisco şehrinde geçiyor.
Amerikan televizyonundaki nostalji furyasına katılan dizinin yeni bölümlerinde Candace Cameron Bure, Jodie Sweetin, Andrea Barber, John Stamos, Bob Saget, Dave Coulier, Lori Loughlin, Scott Weinger, Soni Nicole Bringas, Michael Campion ve Elias Harger gibi isimler rol alıyor.

Jeff Franklin‘in yarattığı dizi 26 Şubat‘ta izleyici karşısına çıkacak. Yeni bölümlere kısa bir zaman kala Jodie Sweetin (Stephanie Tanner), Andrea Barber (Kimmy Gibbler) ve Candace Cameron Bure (D.J. Tanner-Fuller), The Ellen DeGeneres Show‘a konuk oldu. Oyuncular dizi bittikten sonra da bağları koparmadıklarını, görüşmeye devam ettiklerini açıkladı. Bunun ardından da Fuller House‘tan ilk uzun fragman programa özel olarak yayımlandı.

Bahsi geçen tanıtımı aşağıdaki videonun 2. dakika 30. saniyesinde başlıyor.