HBO’nun ilgiyle takip edilen dizisi Game of Thrones’un altıncı sezonundan ilk fotoğraflar sonunda paylaşıldı.

George R. R. Martin’in A Song of Ice and Fire isimli kitap serisinden uyarlanan Game of Thrones, televizyonun en fazla konuşulan işlerinden biri olmaya devam ediyor. Aylar boyunca Jon Snow’un akıbetini, Daenerys Targaryen’a neler olacağını, Tyrion ve Sör Jorah’ın kaderini merak edip durduk. Dizinin yeni bölümleri gelmedikçe de bu sorulara cevap alamayacağız gibi görünüyor. Fakat ilk ipuçlarını paylaşılan yeni fotoğraflar veriyor diyebiliriz.

Bilindiği üzere David Benioff ve D.B. Weiss’ın yarattığı dizide Peter Dinklage, Lena Headey, Emilia Clarke, Sophie Turner, Iain Glen, Maisie Williams, Nikolaj Coster-Waldau, Aidan Gillen gibi isimler rol alıyor. Yeni sezonda ayrıca Ania Bukstein, Yousef ‘Joe’ Sweid, Max von Sydow, Ian McShane, Richard E. Grant, Pilou Asbæk, Freddie Stroma gibi yeni oyuncuları da görme fırsatı yakalayacağız.

Paylaşılan fotoğraflar da sevdiğimiz karakterleri ne gibi problemlerin beklediğine dair ilk ipuçlarını veriyor. Fotoğraflarda Sansa Stark (Sophie Turner), Theon Greyjoy (Alfie Allen), Myrcella Baratheon (Nell Tiger Free), Üç Gözlü Kuzgun (Max von Sydow), Bran Stark (Isaac Hempstead Wright) gibi karakterleri görüyoruz. Jon Snow tahmin edeceğiniz üzere yüzünü göstermiyor.

Macall B. Polay’ın çektiği ve HBO’nun paylaştığı fotoğrafları aşağıda bulabilirsiniz. Unutmadan, Game of Thrones’un yeni bölümleri 24 Nisan’dan itibaren ekrana gelecek.

*Yazımız bir sonraki sayfada devam etmektedir.

1 2 3