Altıncı sezonuyla ekranlara geri dönmesine günler kalan Game of Thrones’tan yeni kareler izleyicilerin beğenisine sunuldu.

HBO kanalında ekrana gelen Game of Thrones son yılların en fazla konuşulan dizisi olmaya devam ediyor. Geride bıraktığımız yılda sayısız haberle ve teoriyle gündeme gelen dizi en çok Jon Snow’un akıbetiyle merak uyandırıyor. Şimdiye kadar paylaşılan tüm fotoğraflar, tanıtımlar ve ufak sahneler de bu karakterin gerçekten öldüğüne işaret ediyor. Ancak yapımın hayranlarının büyük bir kısmı Snow’un bir şekilde geri döneceğine hala emin. Bunun için de birden fazla alternatif söz konusu.

Son günlerde yeni sahneler ve tanıtımlarla karşımıza çıkan Game of Thrones için şimdi de yeni fotoğraflar paylaşıldı. Bu dokuz karenin bir kısmı çoktan görülen anlardan. Geri kalanlarıysa ilgi çekici olaylara işaret ediyor.

Özellikle Daenerys Targaryen’in Khal Moro ile birlikte yer aldığı kare ilgi çekiyor. Ramsay Bolton, Myranda’nın bedeninin baş ucunda üzgün bir şekilde görülüyor. Ellaria Sand yaşananların ardından Prens Doran ile konuşuyor. Arya’nın bembeyaz gözleri yine ilgi çekmeyi başarıyor. Sansa ve Theon hayatta kalmak için Kuzey’in dondurucu soğuğunda suya girmek zorunda kalıyor. Tü bu fotoğraflar da diziyi merakla bekleyenlerin heyecanını körüklemeyi başarıyor.

George R. R. Martin’in A Song of Ice and Fire serisinden uyarlanan Game of Thrones uzun zamandır beklenen yeni bölümleriyle 24 Nisan’dan itibaren geri dönecek. Paylaşılan yeni fotoğrafların tamamını aşağıda bulabilirsiniz.