Pokémon Go oynayan ünlüler

Pokémon GO’nun çıkmasının üzerinden henüz bir hafta geçmişken, dünyayı kasıp kavurdu bile! Popüler kültürün adeta bir ikonu haline gelen Pokémon Go’yu sanırım hepimiz oynuyoruz.

Peki ünlüler Pokémon Go oynuyor mu? Hangi ünlüler oynuyor? Ünlü insanlar da çılgınlar gibi koşuşturup Pokémon mu yakalıyor?

Onlar da aynı bizim gibi!

Pokémon oynayan ünlüler de aynı bizim gibi neredeyse saplantı haline getirmiş Pokémon yakalamayı. Eh, sonuçta koskoca bir nesil bunlarla büyüdü. Bu oyunu oynayan ünlüler de, bu konuda konuşmaktan geri kalmadı tabii ki. Twitter son günlerde Pokémon konusunda yoğun günler geçiriyor.

Vakit kaybetmeden Pokémon Go oynayan ünlülere bakalım.

Josh Groban

Ünlü şarkıcı tüm Pokémonları yakalamaya kararlı gibi.

Chris Hardwick

Nerdist founder and TV host Chris Hardwick has made a career out of being a geek and proud of it. So it’s no surprise that he’d be out and about trying to snag a Rhyhorn or two, as an ardent supporter of Team Mystic.

The Jonas Brothers

Jones Brothers’ın iki kardeşi Joe ve Kevin de Pokémon GO oynayanlar arasına katıldı.

Demi Lovato

Jones Brothers’ın bir diğer kardeşi Nick Jones Pokémon Go oynamasa da, görünen o ki Demi Lovato oynuyor! Nick Jones, attığı tweette Lovato’ya sitemli.

Wiz Khalifa

Wiz Khalifa’da kendini Pokémon Go’ya kaptıran müzisyenler arasında yer alıyor.

John Mayer

Her ne kadar yeni grubu Dead & Company ile turda da olsa, ünlü gitarist John Mayer Pokémonları yakalıyor. Eh, 20 milyondan fazla satış yapan albümlerini de ekleyince oyuna rahatça para da saçıyor. 

Vince McMahon

WWE başkanı ve CEO’su Vince McMahon 70 yaşında da olsa Pokémon aşkıyla yanıp tutuşuyor! Bir yandan sporunu yapıp formunun korurken diğer yandan karşısına çıkan Pokémonları haklıyor!