harley quinn

Ağustos ayında vizyona girecek olan Suicide Squad filminin en dikkat çeken karakterlerinden biri de Harley Quinn. Çizgi roman sevenlerin uzun zamandır favorisi olan bu kahraman ilk kez beyaz perdeye aktarılıyor. Çılgınlığıyla dikkat çeken ismi Margot Robbie canlandırıyor.

Şimdiye kadar filme dair paylaşılan tanıtımlarda Harley Quinn’in tıpkı Joker gibi birçok dövmeye sahip olduğunu görmüştük. Ancak bunların nereden geldiği, ne gibi bir anlamı olduğunu şimdiye kadar bilmiyorduk. Robbie, sette çalışanlara dövme yaptığından, bu işin içine iyice girdiğinden bahsetmişti. Sonunda dövmelerin arkasındaki gerçek de gün yüzüne çıktı.

harley quinn

Margot Robbie, sette dövme yapıyor

Sevilen oyuncu Suicide Squad’ın tanıtımı kapsamında Yahoo! Movies ile bir röportaj gerçekleştirdi. Burada ona Harley Quinn’in büyük ilgi uyandıran dövmeleri de soruldu. Robbie karakterine dair bu özelliği “Dövmeleri hapiste kendi kendine yaptı. Dövme makinesi olmadığında, çubuklarla amatörce yapılan türden, hapishane usulü dövmeler. Bunları sıkıntıdan ve umutsuzluktan kendi kendine yapıyor. I heart Puddin’ diyen, Joker’in suratının olduğu dövmeleri var. Tüm bunlar onun hapishanede geçirdiği zamanı yansıtıyor.” sözleriyle açıkladı.

DC çizgi romanlarından uyarlanan filmde Margot Robbie’nin yanı sıra ared Leto, Will Smith, Cara Delevingne, Jai Courtney, Joel Kinnaman, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Karen Fukuhara, Jay Hernandez, Adam Beach ve Viola Davis gibi oyuncular yer alıyor.

Yönetmen koltuğunda David Ayer’in oturduğu ve uzun zamandır merakla beklenen Suicide Squad, 12 Ağustos’ta izleyici karşısına çıkacak.