Bu yılın en ilgi çekici karakterlerinden biri olan Harley Quinn şimdi de Suicide Squad’dan kesilen sahneleriyle karşımızda!

Yönetmenliğini David Ayer’in üstlendiği yapım DC çizgi romanlarından uyarlandı. Burada birçok kötü karakter ilk kez beyaz perdede izleyicilerle buluştu. Herkesin dilinden düşmeyen karakterler ise Harley Quinn ile Joker oldu. Her ne kadar Suicide Squad vizyona giren versiyonuyla hayranları hayal kırıklığına uğratsa da, Margot Robbie’nin performansı göz doldurdu. O yüzdendir ki karaktere dair her detay büyük ilgi görüyor.

Harley ile Joker’in İlişkisi Nasıl Başladı?

Şimdi Warner Bros. stüdyoları Suicide Squad’ın Extended Edition versiyonu ile hayranların gönlünü alıyor. 15 Kasım’da çıkan dijital sürüm sayesinde filme dair yeni detaylar ve sahneler gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Bu vesile ile önce Harley Quinn’in sonra da Joker’in dövmelerine dair görseller paylaşıldı. Ardından Harley Quinn’e dair kesilen tüm sahneler hayranlar tarafından bir araya getirildi.

YouTube’da paylaşılan derleme video yaklaşık 10 dakika sürüyor. Doktor Harleen Quinzel’den Harley Quinn’e geçiş anlarına yakından şahit oluyoruz. Ayrıca Joker’in başlangıçta duygusal bir yakınlık kurmak istemeyişi, Harley’e işkence ettiği anlar ve Arkam Akıl Hastanesi’nden sahneler de karşımıza çıkıyor. Böylece ikili arasındaki ilişki daha anlamlı hale geliyor.

Suicide Squad Extended Cut yakın zamanda Blu-ray versiyonu ile piyasaya sürülecek. Eğer filmi koleksiyonunuza katmak isterseniz 13 Aralık’a kadar beklemeniz gerekecek.