DC’nin elinde neden kullanmadıklarına bir türlü anlam veremediğimiz sınırsız materyal yer alıyor. Mesela Batman, Joker ve Harley üçlüsü… The Batman çalışmaları devam ederken neden bu üçlüyle bir film çekilmediğini merak etmeden duramıyoruz. Sanıyoruz yetenekli bir DC hayranı da aynısını düşünmüş olmalı ki, şahane bir poster çalışmasına imza atmış.

Matt Reeves’in beyaz perdeye taşıyacağı The Batman cephesinde belirsizlik devam ediyor. Son olarak hikayenin hazır olduğu, senaryonun detaylandırılmaya başlandığını duyduk. Fakat şimdiye kadar o kadar çok olumsuz gelişme yaşandı ki, giderek The Batman’in de büyük bir hayal kırıklığı olacağına inanmaya başlıyoruz. Umutsuzluk düşüncelerimizi ele geçirirken şahane bir DC hayranı çıkageldi.

Digesting Bat kullanıcı adına sahip bu hayran hayalimizdeki The Batman’in posterini hazırlıyor. Burada Batman, Joker, Harley Quinn ve Deathstroke’u bir arada görüyoruz. Doğrusu bu filmin düşüncesi bile bizi heyecanlandırmaya yetiyor. Maalesef böyle bir film için daha çok bekleyeceğiz gibi görünüyor. O zamana kadar sizi bu hayal gücümüzü harekete geçiren poster çalışmasıyla baş başa bırakıyoruz.