Çizgi roman hayranlarının bu yıl merakla beklediği filmlerden biri şüphesiz ki Suicide Squad filmi. Yapımın oyuncu kadrosu, hikayede yer alan karakterler daha ilk günden itibaren izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Suicide Squad da ilk fragmandan bu yana Queen’in Bohemian Rhapsody şarkısıyla seyirci karşısına çıktı. Adeel of Steel isminde bir Youtube kullanıcısı Welcome to the Jungle şarkısıyla filme yeni bir tanıtım hazırladı.

Bilindiği gibi Türkçe ismi İntihar Timi olan hikaye DC çizgi romanlarından beyaz perdeye uyarlanıyor. DC Entertainment ile Warner Bros. Pictures ortaklığındaki bu projede Jared Leto, Will Smith, Margot Robbie, Cara Delevingne, Jai Courtney, Joel Kinnaman, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Karen Fukuhara, Jay Hernandez, Adam Beach ve Viola Davis gibi yıldız oyuncular bir araya geliyor.

Filmde Amanda Waller tarafından bir intihar görevine gönderilen isimler arasında Deadshot, Harley Quinn, Joker, Enchantress, Rick Flagg, Captain Boomerang, Katana, Killer Croc, El Diablo gibi isimleri görüyoruz.

David Ayer’in yazıp yönettiği Suicide Squad (İntihar Timi) 5 Ağustos 2016’da beyaz perdede yerini alacak.