Superman’i beyaz perdeye taşıyan popüler oyuncu Henry Cavill, sinema sektörü ve mesleğiyle ilgili ilginç bir açıklamaya imza attı.

Entertainment Weekly’nin haberine göre Man of the World dergisine konuşan Cavill, “Söyleyeceklerimin sorun yaratacağını özellikle, gerek çevremdeki gerekse de yakın çevremde bulunmayan insanlar tarafından da hoş karşılanmayacağının farkındayım. Ancak, bu işi sadece sanat için yapmıyorum. Kazandığım para harika ve bu da benim çok önem verdiğim bir durum.” dedi.

Kazandığı para hakkında da konuşan Cavill, “Hayattan zevk alınması lazım!” diyerek parasını kendi için olduğu kadar arkadaşları ve ailesi için de harcadığını belirtti.

Henry Cavill

Henry Cavill röportajın devamında, “Kazandığım parayı kaliteli ve güzel şeyler için harcıyorum. Ben ve arkadaşlarım için iyi bir tatil olabilir, gördüğüm ve bunu almalıyım dediğim bir şey olabilir. Tüm arkadaşlarıma yemek, içki ısmarlamak da güzel bir duygu ve insanların önemsendiğini hissetmesi de hoşuma gidiyor.” diyerek tartışılacak bir açıklamada bulundu.

Superman’i canlandıran oyuncu tüm bunların yanında partiler için de para harcıyor. Kariyeri için üniversiteyi bırakan ünlü aktör görünen o ki kaçırdığı yılların açığını kapatıyor. Bu konuda da konuşan Cavill, “Üniversiteyi okumadığım için, üniversiteli öğrenciler gibi eğlenemedim. Ancak, şimdi param var ve iğrenç kokulu kötü barlar yerine kaliteli yerlerde paramı harcıyorum.” diyerek fazlasıyla ilginç bir ifadede bulundu.

Tüm bu konuşmaların insanlar tarafından tepki çekeceğinin de farkında olduğunu belirten Cavill, söylediklerine ek olarak ekonomi yerine birinci sınıfta uçmanın da çok harika olduğunu belirtti. “Yani mesela Yeni Zelanda’ya ekonomi sınıfında uçmak gerçekten kötü, özellikle 1.90 civarında bir boya sahipseniz. Ancak, birinci sınıf gerçekten harika. Bayılıyorum.” dedi.

Batman v Superman: Dawn of Justice filminin yıldızı gerçekten tartışmaya açık bir röportaj vermiş gibi görünüyor.

Sizin düşünceniz nedir ünlü oyuncuyla ilgili?