Henry Cavill

Conan O’Brien’a konuk olan Batman v Superman filminin yıldızları Henry Cavill ve Ben Affleck, rollerini ilk aldıkları zaman hakkında konuştu. Conan O’Brien, bu iki oyuncuya da aynı soruyu sordu: Bu rollerin teklif edildiği telefonu aldığınızda, cevabınız ne olmuştu?

Bu soruya ilk cevap veren Ben Affleck oldu. Konuyla ilgili olarak Affleck, önce orijinal bir hikayeden yola çıkan, kendini tanımaya çalışan, ailesinin katilini araştıran, süper kahramana karşı savaşan Batman filmi olduğunu düşünüp, aradıkları Batman’in o olmadığını söylemiş. Ancak buna cevap olarak yönetmen Snyder, bu filmde Batman’in daha yaşlı, kötü bir durumda, neredeyse yıkılmış ve ahlaki bir çöküntünün eşiğinde olduğunu söyleyince Ben Affleck rolü kabul etmiş.

Henry Cavill’in cevabı ise biraz daha farklı olmuş. Daha önce Superman olduğu için, 2013 yılındaki Man of Steel filmindeki rolüyle ilgili konuşan Cavill bu soruya verdiği cevabında o telefonu açamadığını söyledi! Telefon geldiğinde evde olan ve World of Warcraft oynayan ünlü oyuncu, önemli bir zindanın zorlu bir bölümündeymiş! Bu nedenle telefonunu açmamış! Son anda Zack Snyder’ın adını görünce, hemen yönetmeni geri arayan Henry Cavill, Snyder’a “Özür dilerim, insanların hayatını kurtarıyordum bu yüzden telefonunu açamadım.” demiş ve ardından da rolü kapmış.

Bu eğlenceli konuşmanın orijinalini aşağıda bulabilirsiniz.