How I Met Your Mother Yaratıcılarından Yeni Dizi

How I Met Your Mother yaratıcıları Carter Bays ve Craig Thomas yeni bir projeyle CBS ekranlarına dönmeye hazırlanıyor.

Henüz adı belirlenmeyen bir komedi dizisi projesine başlayan ikili şu an bu dizinin pilot bölümü üzerinde çalışıyor. Yeni dizi, aile komedisi tarzında olup komedyen Chris Distefano’nun yaşamından esinlenilecek. Yeni dizimiz 20’li yaşlarında olan genç bir çift konu alacak. Izzy ve Chris isimli bu çiftimiz yeni doğmuş çocuklarını yetiştirirken biri İtalyan biri de Porto Riko’lu olan aileleriyle yaşadıkları komik olaylara odaklanacak.

Bays ve Thomas dizinin senaryosunu yazmalarının yanında yapımcılığını da üstlenecek. Aynı şekilde dizinin esin kaynağı olan Distefano da yapımcı olmasının yanında senaryonun yazılmasında da görev alacak.

How I Met Your Mother Yaratıcılarından Yeni Dizi

Carter Bays ve Craig Thomas

Geçtiğimiz sezon da bir pilot bölüm hazırlayan HIMYM’ın yaratıcıları pek başarılı olamamıştı. My Time/Your Time isimli dizileri bekleneni verememiş ve pilot bölümden ileriye gidememişti. Ancak tabii ki Bays ve Thomas’ın How I Met Your Mother gibi televizyon dünyasında damgasını vuran bir yapımı da ortaya çıkardığını unutmayalım.

Chris Distefano ise şu an MTV’de yayımlanan GuyCode, GirlCode, Failosiphy ve Money From Strangers isimli yapımlarda yer alıyor. Aynı zamanda da New York’ta çeşitli kulüplerde sahne alarak komedi şovları düzenliyor.

Duyurusu yapılan bu yeni projeyle ilgili umutlarımız ve beklentilerimiz ister istemez biraz yüksek. Belki de yine unutulmayacak bir yapım ortaya çıkar!