Disney ve Fox arasındaki anlaşma henüz sonuçlanmadı ama Wolverine ile özdeşleşen Hugh Jackman’ın bu konuda konuşacakları var gibi!

Son zamanlarda bildiğiniz gibi Disney’in Fox’u satın alacağı haberleri iyice ortaya çıktı. Henüz bu satın alma işlemi sonlanmasa da hepimiz bu ihtimal karşısında heyecanlıyız. Özellikle X-Men’in Marvel Evreni’ne katılma olasılığı kesinlikle muazzam bir durum. Mesela House of M gibi muazzam bir hikayenin mümkün olma olasılığı var şu an. Tüm bu heyecan verici olasılıkların yanında da Wolverine’in Avengers 4’te olacağı söylentileri bir anda yayıldı. Ama durum aslında nasıl? Jackman’ı dinleyelim.

17 yıl boyunca Wolverine’i oynayan ve adeta gerçek Wolverine oldu diyebileceğimiz Hugh Jackman da bu durum karşısında heyecan duyuyor belli ki. Collider’a konuşan ünlü oyuncu bu söylenti hakkında konuştu.

Wolverine’in Avengers’a dahil olmasını hep ilgi çekici buldum. 17 yıl boyunca da bunun harika olacağını ve kesinlikle izlenesi bir durum olacağını düşündüm, özellikle Iron Man, Hulk ve Wolverine’in birlikte olmasını hayal ettim. Avengers filmlerini her gördüğümde de Wolverine’i o ekibin içinde görebildim, özellikle herkesi yumruklarken. Ama şimdi bunun olamayacağının da farkındayım. Haberleri ilk duyduğumda ilgimi fazlasıyla çekti ve heyecanlandım. Ancak, bir an durup baktığımda ne yazık ki bu olasılığın benim için artık mümkün olmadığını söylemeliyim. Ancak, başka birini Wolverine olarak o şekilde görmek isterim.

Marvel Sinematik Evreni’nin değişikliğe gitmeden önceki son filmlerinden biri olacak Avengers 4 ve Hugh Jackman’ın Wolverine olması kimseyi üzmezdi diye düşünüyorum. Özellikle güzel bir şekilde bağlanırsa. Ancak, Jackman’ın kendisi bu olasılığı eleyerek üzdü.