Başrolünde Daniel Radcliffe’in yer aldığı Imperium filmi için ilk tanıtım izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Bu enteresan filmin yönetmen koltuğunda Daniel Ragussis oturuyor. Uzun yıllar sinemaya uyarlanan Harry Potter serisi sayesinde ünlenen Daniel Radcliffe farklı bir role bürünüyor. Harry Potter karakteriyle özdeşleşen oyuncu son yıllarda Victor Frankenstein, Swiss Army Man ve Now You See Me 2 gibi farklı yapımlarda rol aldı. Şimdi de ırklıkla alakalı bir filmde karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. İsmi Imperium olan bu yapımda ona Toni Collette, Nestor Carbonell, Sam Trammell, Burn Gorman ve Pawel Szajda gibi isimler eşlik ediyor.

Imperium’un Konusu Nedir?

Burada bir FBI ajanı olan Nate Foster’in tehlikeli macerasına şahitlik ediyoruz. Radcliffe’in hayat verdiği karakter başaracağından emin olmadığı zorlu bir görevi üstleniyor. Kendine inanmamasına rağmen saçlarını kazıtıp, oldukça ırkçı bir karaktere bürünüyor. Bu şekilde düşünen radikal bir grubun arasına karışmaya çabalıyor. Beyazların üstünlüğüne inanan insanlardan biri gibi görünmek pek de kolay olmuyor. Elbette bu gizli görev şiddet ve tehlikeyi beraberinde getiriyor.

Daniel Ragussis, Imperium ile ilk uzun metrajlı filmini yönetmiş oldu. İlgi uyandıran bu yapımın ne zaman vizyona gireceğiyse henüz belli değil.