Injustice 2

Sızdırılmasının ardından internet dünyasını heyecanlandıran Injustice’in yeni oyunu Warner Bros. tarafından doğrulandı! Injustice 2 geliyor!

DC Comics’in Injustice isimli çizgi romanından uyarlanan (ki okumanızı tavsiye ederim özellikle ilk 3 yıl gerçekten muazzam bir hikaye) dövüş oyunu ilk oyunun kaldığı yerden devam ediyor. Batman ve ekibi, Superman’in içinde olduğu çılgınlık ve diktatorlük rejimine karşı durmaya çalışırken, Superman’in kendi ekibi de Batman’i durdurup bu rejimi devam ettirmeye çalışıyor. Oyunun duyuru videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Oyunun duyurusunun ardından da hemen oyun içi görüntülerin yer aldığı bir video yayımlandı. Görünen o ki harika bir oyun bizleri bekliyor! Çizgi roman fanlarının isteyeceği her türlü şey var içinde! Supergirl, güçleriyle bize resmen şov yapan Aquaman ve tabii ki Superman ile Batman karşı karşıya!

Oyun içi görüntülerden anladığımız kadarıyla da, karakterlerin kıyafetleri güncellenebilir ve geliştirilebilir olacak gibi gözüküyor. Oyunla ilgili daha detaylı bilgilerin E3 etkinliğinde paylaşılması bekleniyor.

Injustice 2, 2017 yılı içinde Xbox One ve PlayStation 4 platformları için satışa sunulacak. Oynanış videosunu da aşağıda bulabilirsiniz.