Jared Leto Joker

Suicide Squad filminin ünlü oyuncusu Jared Leto, filmde canlandıracağı Joker karakteriyle ilgili ilginç ve bir o kadar da iddialı bir açıklamada bulundu.

Bildiğiniz gibi filmde tüm kötü adamları bir arada görme şansına sahip olacağız. Bunların arasında da belki de popüler kültürün en önemli kötü adamlarından biri olan Joker de yer alıyor. Sinematik evrende Joker rolüne daha önce Cesar Romero, Jack Nicholson ve Heath Ledger hayat vermişti. Şimdi de Jared Leto’nun beyaz perdeye taşıdığı bu karakteri yakında izleyeceğiz.

Digital Spy’ın haberine göre, canlandırdığı Joker karakteriyle ilgili konuşan Leto, “Joker’in kendisinden daha kötü olan tek karakterin şeytanın kendisi.” diyerek tartışmaya çok açık bir açıklamada bulundu. Leto aynı zamanda, “Joker adeta bir efsane, idol, en kötünün kötüsü ve aynı zamanda en çok eğleneni. Joker’in hayranı olmamak gerçekten çok zor.” dedi.

Bu kadar iddialı açıklamalardan sonra eğer Jared Leto Joker’in hem birazcık deli hem birazcık eğlenceli tarafını kötü kahraman yönüyle birleştirebilirse, unutulmayacak bir oyunculuk izleyebiliriz. Peki sizce Jared Leto başarılı olabilecek mi?