Supernatural dizisiyle oyunculuğa devam eden Jared Padalecki de Gilmore Girls’ün yeni bölümlerinde rol alacak.

Netflix’in Gilmore Girls dizisini yeniden ekrana döndüreceği geçtiğimiz ay sonunda kesinleşmişti. Bu yeni bölümlerde Lauren Graham, Alexis Bledel, Scott Patterson, Kelly Bishop, Sean Gunn, Liza Weil, Keiko Agena, Matt Czuchry ve Milo Ventimiglia gibi isimler rol alacak. Ancak her geçen gün yeni bir ismin daha diziye geri döneceği kesinleşiyor. Bu isimlerden sonuncusu son yıllarda Supernatural dizisinde başrol olarak izlediğimiz Jared Padalecki oldu.

Padalecki, son yıllarda Supernatural’ın dışında Friday the 13th, hristmas Cottage, Cry_Wolf ve House of Wax gibi filmlerle izleyici karşısına çıktı. Yine de onu tanıyıp sevmemize neden olan Sam Winchester rolü oldu. Fakat onun ilk büyük televizyon işi Gilmore Girls dizisiydi. Burada Rory’nin ilk şahane erkek arkadaşı Dean Forester’ı canlandırmıştı. Beş sezon boyunca bu karakterle karşımıza çıkmıştı. Şimdi onu yine aynı rolle görme fırsatı yakalayacağız.

Gilmore Girls’ün yaratıcısı Amy Sherman-Palladino geçtiğimiz günlerde Rory’nin eski sevgililerinin tamamını geri döndürmek istediklerini, akıllarında bir hikaye akışı olduğunu ancak bunun için bu oyunculara ihtiyaçları olduğunu açıklamıştı. Padalecki’nin dönüşü de bu plana uygun bir hamle oldu.

Bunun yanında şimdilerde Younger dizisinin başrolünde yer alan Sutton Foster yeni bölümlere katılan ve orijinal oyuncu kadrosunda yer almayan ilk isim olarak açıklandı.

Sevilen dizi Gilmore Girls’ün yeni bölümleri için çekimlere ne zaman başlanacağı henüz bilinmiyor.