jason bourne

Yönetmen koltuğunda Paul Greengrass’ın oturduğu Jason Bourne filminden üç farklı sahne izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Başrolünde Matt Damon‘ın yer aldığı yapım Bourne serisinin beşinci filmi olacak. Damon araya giren uzun yıllardan sonra tekrar Jason Bourne karakterine hayat verecek. Bu yaz vizyona girecek yapımla birlikte son olarak The Bourne Ultimatum filminde gördüğümüz Bourne’a neler olduğunu öğrenme fırsatı yakalayacağız. Şimdiye kadar paylaşılan bilgilere bakılırsa ana kahramanımız artık geçmişini hatırlıyor olacak. Bu da uzun zamanın ardından Jason’ı yeniden harekete geçirecek. Bu sayede bunca zamandır kayıp olan gizemli ajanın neler yaptığını, gerçekte kim olduğunu, bu programa neden katıldığını anlayacağız.

Senaryosunu Matt Damon, Paul Greengrass ve Christopher Rouse üçlüsü birlikte kaleme aldığı yapım geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Filmde Damon‘ın yanı sıra Alicia Vikander, Julia Stiles, Tommy Lee Jones, Vincent Cassel, Riz Ahmed, Neve Gachev, Ato Essandoh, Stephen Kunken ve Bill Camp gibi isimler rol alıyor.

Film İçin Tanıtım Çalışmaları Devam Ediyor

Vizyon tarihi giderek yaklaşan yapımın tanıtım çalışmaları da hız kazandı. Paylaşılan üç farklı sahne ile bizi nasıl bir filmin beklediğine dair yeni ipuçları elde ettik. Yayımlanan ilk sahnede Amerika’da, Las Vegas şehrinde bir kovalamaca yaşanıyor. Bourne her zamanki gibi marifetlerini konuşturuyor. İkinci sahnede bu sefer Atina’ya yol alıyoruz. Jason bu sefer gösteriler sırasındaki karmaşadan yararlanıyor. Son videodaysa Alicia Vikander’in hayat verdiği karakter onu amacının ne olduğunu açıklamak için ikna etmeye çabalıyor.

Aksiyona doymamızı sağlayacak olan Jason Bourne, 29 Temmuz‘da vizyona girecek.