Jena Malone

Bu sene vizyona giren Batman v Superman: Dawn of Justice filmi pek çok farklı şekilde gündeme geldi. Kimi eleştirmenler filmi hiç beğenmedi. Yapım gişe hasılatları konusunda beklentilerin altında kaldı derken bir de Jena Malone’un filmden kesilen sahneleri dikkat çekti.

Son yıllarda The Hunger Games filmlerinde rol alan Jena Malone’nin burada hayat verdiği karakter özellikle gizli tutuluyordu. Bu sebeple izleyiciler onun Robin’i ya da Barbara Gordon’ı canlandırdığını düşünüyordu. Ardından Malone’nin yer aldığı sahnelerin Batman v Superman’den kesildiği duyuruldu. Bu sebeple sinemaya gidip filmi izleyenler onun gizemli rolünü öğrenme şansı elde edemedi. Şimdi bu merak edilen gerçek Batman v Superman: Dawn of Justice Ultimate Edition ile ortaya çıktı.

Dikkatli bir Reddit kullanıcısı filmin sonunda isimlerin yer aldığı kısma dikkatlice bakınca oyuncunun Jenet Klyburn karakterini canlandırdığınu keşfetti. Peki Jenet Klyburn kimdir? Şimdilerde The Flash dizisiyle ismini sıkça duyduğumuz S.T.A.R. Labs’te çalışan bir bilim insanıdır. İlerleyen zamanlarda da laboratuvarın yönetmini devralır. Batman v Superman’deki rolü oldukça ufak olsa da, bu Malone’yi ilerleyen zamanlarda farklı DC filmlerinde de görebileceğimiz, onun sandığımızdan daha geniş bir dünyanın parçası olacağı anlamına geliyor. Jenet Klyburn büyük ihtimalle The Flash ve Cyborg filmlerinde izleyici karşısına çıkacak.

Yönetmenliğini Zack Snyder’in üstleniği Batman v Superman: Dawn of Justice – Ultimate Edition, 28 Haziran’da Digital HD versiyonuyla karşımıza gelecek.