justice league

Suicide Squad filminde tanışacağımız Joker’i Justice League’de de göreceğimiz iddia edildi.

İnsanlar son günlerde en sevilen kötü adamın kısa bir rolle Justice League filminde görüneceğini konuşmaya başladı. Çünkü bu efsane karaktere hayat veren Jared Leto çarşamba günü kısa süreliğine Londra’ya gitti. Merakla beklenen Justice League filmi de Londra’ya 20 mil mesafede olan Warner Bros. Studios’da çekiliyor. Bu sebeple Leto’nun kısa bir sahne için İngiltere’ye gitmiş olabileceği söyleniyor.

Sizin de bildiğiniz üzere Jared Leto’nun hayat verdiği Joker karakterini ilk kez Suicide Squad ya da Türkçe ismiyle İntihar Timi filminde göreceğiz. Bu sefer karşımızda alıştığımızdan farklı, dövmeli bir Joker olacak. Çizgi roman severler bu yapımı Leto’nun Joker yorumunu görmek için merakla bekliyor. Elbette heyecan uyandıran tek karakter o değil. Burada Harley Quinn, Deadshot, Enchantress, Rick Flagg, Captain Boomerang, Katana, Killer Croc, El Diablo gibi karakterler de yer alacak.

Peki Joker Ne Şekilde Justice League’e Eklenebilir?

Peki Joker gerçekten Justice League’de karşımıza çıkabilir mi? Hepimizin biliyoruz ki DC filmlerinin tamamı aynı evrende geçiyor. En sevilen kahramanlardan biri olan Batman de Suicide Squad’da kısa bir rolle yer alıyor. Bu sebeple Joker’in de aynı şekilde kısa bir rolü olması mümkün görünüyor.

Onun Lex Luthor ile aynı hapishanede düşeceği, hatta Luthor’un buradan kaçmasına yardımcı olacağı da düşünülüyor. Bu tahminlerin ne kadar doğru olduğunu bekleyip, göreceğiz. O zamana kadar Suicide Squad ile idare edeceğiz. Merakla beklenen yapım 5 Ağustos’ta izleyici karşısına çıkacak.