Josh Brolin Deadpool 2

Cable rolüyle Deadpool 2’de karşımıza gelecek olan Josh Brolin iddialı açıklamalarda bulundu. Söylediğine göre Deadpool 2 ilk filmden bile komik olacakmış.

Bildiğiniz gibi büyük bir merakla beklenen Deadpool 2’nin çekimleri sürüyor. Özellikle ilk filmin büyük başarısının ardından ikinci film için beklentinin ve heyecanın fazlasıyla yüksek olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Ancak ne yazık ki setten görüntüler dışında da bu filmle ilgili pek bir bilgi edinemiyoruz. Bu durumun aksine de Cable olarak karşımıza gelecek olan Josh Brolin Deadpool 2 ile ilgili açıklamalarda bulundu. Özellikle büyük bir hayran kitlesine kısa sürede ulaşan ilk filmden sonra bu açıklamalar Deadpool severlerin içini rahatlatacak cinsten.  Good Morning America için röportaj veren ünlü oyuncu Cable rolü ve tabii ki Deadpool filmi hakkında konuştu.

Yani tam olarak benim 4. duvarı aştığım söylenemez. Deadpool çekimlerinde şu an gerçekten çok fazla şey oluyor, bir çoğu da fazlasıyla şaşırtıcı olacak ama izlediğinizde fazlasıyla tatmin olmuş hissedeceksiniz. Bence ilk filmden bile daha komik. Senaryoyu okuduğumda aşırı güldüm. Son zamanlarda hiç bu kadar gülmemiştim. Fazlasıyla eğlenceli.

Bildiğiniz üzere ikinci filmin yönetmenliğini John Wick’le tanıdığımız David Leitch üstleniyor. Başrolde bir kez daha Ryan Reynolds yer alıyor. Ona Morena Baccarin, T.J. Miller, Josh Brolin, Brianna Hildebrand, Zazie Beetz, Leslie Uggams, Karan Soni ve Stefan Kapicic gibi isimler eşlik ediyor. Eğer bir aksilik çıkmazsa Deadpool 2’yi 1 Haziran 2018’de izleyebileceğiz.