Josh Segarra

The CW kanalında ekrana gelen Arrow’un beşinci sezonu için çalışmalar devam ediyor. Son olarak Josh Segarra’nın dizinin kadrosuna katıldığı açıklandı. Peki Segarra hangi karaktere hayat verecek?

Önce geldiğimiz günlerde Arrow’un yeni sezonunda farklı bir düşman göreceğimiz açıklanmıştı. Kahramanın Star City sokaklarını temizleme görevine geri döneceğini öğrenmiştik. Şimdi de DC çizgi romanlarını sevenlerin tanıdığı Vigilante karakteri hikayeye dahil olacak. Gerçek ismi Adrian Chase olan bu karakter ilk olarak Marv Wolfman zamanında New Teen Titans’ta karşımıza çıkmıştı. Orada Chase’i New York Bölge Savcısı olarak tanımıştık. Şimdi aynı görevi başı dertten kurtulmayan Star City’de gerçekleştirecel. Oliver Queen’in valilik dönemine de destekçi olacak. Sokakları yasal yollar yardımıyla temizlemek isteyecek.

Bundan kısa bir süre önce de Rick Gonzalez’in Wild Dog karakterini canlandıracağı öğrenmiştik. Tüm bunların yanında Curtis Holt ya da Miste Terrific’i canlandıran Echo Kellum da beşinci sezonda devamlı olarak yer alacak.

Arrow dizisinin beşinci sezon çekimleri yakın zamanda başlayacak. Yeni bölümler ulusal yayıncılık yapan The CW kanalında ekim ayından itibaren ekrana gelecek.