The CW’nun sevilen çizgi roman uyarlaması DC’s Legends of Tomorrow, gelecek bölümünde 2046 yılındaki Oliver Queen’i ağırlayacak. İsmi Star City 2046 olan bölümden Green Arrow’lu bir fotoğraf ve tanıtım paylaşıldı.

 

Çizgi roman sevenlerin keyifle izlediği DC’s Legends of Tomorrow’un Stephen Amell’i ağırlayacağı ocak ayı sonunda belli olmuştu. Arrow ve The Flash ile aynı evrende geçen dizinin bu yapımlarda gördüğümüz kahramanları konuk etmesi en başından beri bekleniyordu. Ancak onları ilk olarak günümüzdeki halleriyle göreceğimiz tahmin ediliyordu. Dizinin yapımcılarından Marc Guggenheim, Legends of Tomorrow’da ilk olarak yaşlı Green Arrow’u göreceğimizi açıklamıştı. 2046 yılına giden kahramanlarımız, Oliver Queen’in yanında bir başka okçu olan Conner Hawke‘ı da görecek. Oliver, çizgi romanlarda yer alan meşhur top sakalı ile izleyici karşısına çıkacak. Bunun yanında sol kolunu kaybetmiş olacak. Tanıtıma bakılırsa, herkes başta onun öldüğünü zannedecek. Buna en çok şaşıran ve üzülen tahmin edilebileceği gibi Sara oluyor. Ardından onun hala kahramanlık yapma peşinde olduğu ortaya çıkıyor.

Star City 2046 bölümünün özetiyse şöyle:

Bir arıza, ekibi 2046 yılındaki Star City’ye gönderiyor. Kahramanlarımız Vandal Savage’i durduramadıkları ve asla evlerine dönemedikleri bir gelecekle yüzleşiyor. Şehiri kaos ele geçiriyor ve suçlulardan geçilmiyor. Bu durum Mike Rory’nin (Heat Wave) fazlaca hoşuna gidiyor. Şehrinin korkunç geleceğini gören ve eski arkadaşı Oliver Queen’in başına gelenleri öğrenen Sara da umutsuzluğa kapılıyor.

Marc Guggenheim ve Ray Utarnachitt’in kaleme aldığı, Steve Shill’in yönettiği Star City 2046 bölümü perşembe günü ekrana gelecek.